Tvorba webu od 4WORKS

Webové stránky na míru dnes potřebuje téměř každý podnikatel. Tvorba webu je specializací společnosti 4WORKS, která pomáhá digitálnímu podnikání a marketingu skrze vývoj aplikací, webových stránek a e-shopů. V marketingovém oddělení se zaměřujeme na výkonnostní marketing za pomocí PPC reklamy, kampaní na sociálních sítích, SEO a e-mailových kampaní.

Tvorbu webu chápeme jako komplexní věc, orientovanou na zkušenost zákazníka, kterou vylepšujeme díky správnému uživatelskému rozhraní (UI), intuitivnímu designu a smysluplnému otextování (copywriting). Indexaci nově vytvořených webových stránek podporuje námi tvořená PPC reklama, díky které se zákazníci o stránkách snadněji a rychleji dozví. V dnešní době šablonových webů a e-shopů můžete snadno zaniknout v extrémním ruchu internetu, proto se specializujeme na webové stránky na míru a e-shopy s customizací, která směřuje přímo k dané cílové skupině, a tím zvyšuje pravděpodobnost nákupu zboží či objednání služby.

Tvorba webu na míru

Náš tým se skládá z jednotlivých odborníků na tvorbu webů, jejichž zásluhou jsme schopni rozdělit projekt na jednotlivé kategorie (UX, web desing, kódování aj.) a dopodrobna se tak věnovat tvorbě webu na míru vašim požadavkům. Díky tomuto přístupu odpovídají webové stránky funkcím a trendům roku 2020, zejména z hlediska informativního a prodejního.

Abychom urychlili činnost webových stránek či e-shopů a podpořili prodej služeb či produktů, zabýváme se také všemi kanály digitálního marketingu. PPC reklama pomáhá novým webům s rychlejší indexací a čeká tam, kde zákazník vyhledává zboží. SEO využíváme k dlouhodobému zvýšení organické návštěvnosti a celkovou značku dokážeme efektivně zviditelnit na sociálních sítích.

Tvorba webů na míru a digitální marketing jsou pro nás alfou omegou a oborem, ve kterém vás dokážeme posunout výš.

Pískování a abraziva Pískovačky.cz

Piskovacky.cz jsou technologická firma, jenž nabízí veškeré produkty v odvětví pískování. Díky pískovačkám jsme dnes schopni renovovat různé druhy materiálů, čehož dosáhneme za pomocí speciálního plnění tzv. abrazivem. Nabízíme pro vás široký sortiment mobilních pískovaček, pískovacích boxů a komor a všechny potřebná abraziva pro správnou úpravu povrchů dle vašich potřeb.

Mobilní pískovačka, nebo tryskací box?

Pískování je technický obor, ve kterém za pomoci těch správných tryskacích materiálů dokážete restaurovat různé předměty, jenž by byly jinak odsouzeny k vyhození. Za pomoc lehčího abraziva a hobby mobilních pískovaček tak můžete vdechnout nový život do různých zarezlých kovových konstrukcí. Za pomoci tryskacích boxů (kabin) můžete také vyčistit starou barvu či lak ze dřeva a obnovit tak původní strukturu a vzhled.

Dále můžeme použít mobilní pískovačky, které lze přenášet a používat například venkovní povrchy, fasády a různé konstrukce. Pískováním vyčistíme staré povrchy zanesené vlivem počasí, dále můžeme pískování využít na čištění grafiti a jiných nechtěných znečištění. Umělecké pískování se zabývá tvorbou nových kreací. Při výběru správného tryskacího materiálu tedy můžete vytvořit umělecké nápisy a technikou vrypu je možné tvořit všelijaké obrazce. Pískovačky mají tedy široké využití, a to jak ve sféře renovací a umění, tak ve technologiích a průmyslu.

Jako specialisté v oboru, se zkušeností více než 20 let, vám poradíme při výběru pískovačky, kterou si budete moct zároveň zadarmo zkusit v naší zkušební místnosti. Ať už se jedná o pískovací box či mobilní pískovačku, doporučíme vám, co zvolit na jaký povrch, jaké tryskací materiály vás vyjdou nejlépe funkčně a finančně a zároveň nabízíme veškerý servis a doplňující zboží. Nabízíme také profesionální proškolení v různých typech pískování a v používání speciálních abraziv.